СРОЧНО,дано та розв'язування.До розчину масою 230 г з масовою часткою цукру 23% додали 25 г цукру.

Визначити масову частку цукру у новому розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Смоленская Ника.

Ответ:

Объяснение:

было сахара = 0,23 * 230 = 52,9 грамм

стало 52,9 +25 = 77,9 грамм

Масса была = 230грамм

стала = 230+25 = 255 грамм

Часть сахара стала равна = 77,9/255 =0,31 или 31 %