Масова частка крохмалю в картоплі складає 20%. Знайдіть масу глюкози, яку можна добути з картоплі

масою 1620 кг. У відповіді вкажіть число і одиниці вимірювання.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кирбабин Сергей.

Ответ: 360 кг

Объяснение:

Дано:

w(C6H10O5)n) = 20%  або 0,2

m(картоплі) = 1620 г

Найти: m(C6H12O6) - ?

Складемо пропорцію:

1620 кг - 100%

х кг       - 20%

m(С6H10O5) =  1620 * 20% : 100% = 324кг

Складемо РХР:

   324 кг                              х г

(С6H10O5)n + nH2O = nC6H12O6

М = 162 г/моль             М = 180 гмоль

m = 162 г                       m = 180 г

324 кг(С6H10O5)n - х г (C6H12O6)

162 г (С6H10O5)n  -  180г(C6H12O6)

m(C6H12O6) = 324 * 180 : 162 = 360 кг