Здійснити перетворення і записати в загальному вигляді: Mg → MgO → MgSO4 P → P2O5 → H3PO4 →

Na3PO4 Al → Al2O3 → Al2(SO4)3 → Al(OH)3​

Ответы на вопрос

Отвечает Мальцев Данил.

Ответ:

Mg → MgO → MgSO4

2Mg + O2 = 2MgO

MgO + H2SO4 = H2O + MgSO4

P → P2O5 → H3PO4 → Na3PO4

4P + 5O2 = 2P2O5

P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

H3PO4 + 3NaOH = 3H2O + Na3PO4

Al → Al2O3 → Al2(SO4)3 → Al(OH)3

4Al + 3O2 = 2Al2O3

Al2O3 + 3H2SO4 = 3H2O + Al2(SO4)3

Al2(SO4)3 + 6H2O = 3 H2SO4 + 2Al(OH)3

Объяснение: