Скільки грам солі потрібно взяти, щоб отримати 380 г розчину з масовою часткою солі 10%


Ответы на вопрос

Отвечает Артамонова Екатерина.

m(соли) = m(р-ра) * W(соли) = 380 * 0,1 = 38 г