10. Аналіз деякої газуватої органічної речовини показав, що масова частка Карбону в ній дорівнюе

81,81%, а Гідрогену 18,19%. Відносна густина цієї речовини за воднем дорівнює 22. Вивести молекулярну формулу речовини. 11. Є 200 г розчину глюкози з масовою часткою речовини 10%. Якою буде величина масової частки речовини в новому розчині, якщо до розчину додати 30 г глюкози: 12. Чому дорівнює об'єм вуглекислого газу (н.у), який утворюється при повному окисненні Фруктози масою 100г НУЖНО РОСПИСАТЬ, СРОЧНО ДАЮ 100 БАЛОВ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Игнатов Владимир.

Ответ:

10. Для визначення молекулярної формули речовини необхідно визначити відношення мас Карбону та Гідрогену в одній молекулі. Відношення маси Карбону до маси Гідрогену в даній речовині становить:

81,81 г / 12,01 г/моль : 18,19 г / 1,01 г/моль = 6,818 : 18,009 = 0,378

Це відношення відповідає кількості атомів водню та вуглецю в одній молекулі у співвідношенні 1 : 0,378. Щоб перетворити це в співвідношення цілих чисел, можна поділити обидві частини на 0,378:

1 : 0,378 / 0,378 = 2,64 : 1

Отже, молекулярна формула цієї речовини C2.64H1.

11. У початковому розчині глюкози маса речовини становить 10% від маси розчину:

10% * 200 г = 20 г глюкози

Після додавання 30 г нової глюкози, загальна маса глюкози в розчині становитиме:

20 г + 30 г = 50 г

Загальна маса розчину збільшиться до 200 г + 30 г = 230 г.

Тоді нова масова частка глюкози буде:

50 г / 230 г * 100% = 21,7%

12. Фруктоза (C6H12O6) повністю окислюється до CO2 і H2O:

C6H12O6 + 6O2 → 6CO2 + 6H2O

Об'єм вуглекислого газу, який утворюється, можна визначити за допомогою закону Лаву: об'єм газу (н.у.) пропорційний кількості речовини газу, яка утворюється за умов нормальних умов температури та тиску (0 °C і 1 атм):

V(CO2) = n(CO2) * Vm / n0 * T0 / P0

де Vm - молярний об'єм газу за нормальних умов (22,4 л/моль), n(CO2) -

если помог отметь как лучший