1.Напишіть рівняння реакцій за схемами: а)Ba->BaO->Ba(OH) б)S->SO2->H2SO3 2.При

взаємо діі натрій оксиду, барій оксиду з водою утворюються луги. апишіть рівняння реакцій. Як довести утворення цих речовин? Будь ласка, терміново

Ответы на вопрос

Отвечает Костюхина Мария.

Ответ:

а) Ba +O2=BaO

BaO+H2O=Ba(OH)2

б) S+O2=SO2

SO2+2HCL=H2SO3 + CL2