Яка кількість речовини магнію прореагує з 22 молями хлоридної кислоти?Срочно, будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Амосов Никита.

Ответ: x = 11 моль

Объяснение:

дано:

HCl = 22 моль

знайти: кількість речовини Mg

Mg + 2HCl = MgCl2 + H2

HCl = 22

Mg = X

x\1 = 22 \ 2

x = 22 * 1 \ 2 = 11.

Отвечает Даниил Ахмедов.

Дано:

n(HCl) = 22 моль

Знайти:

n(Mg) - ?

Розв'язання:

1) Mg + 2HCl → MgCl2 + H2;

2) n(Mg) = n(HCl) / 2 = 22 / 2 = 11 моль.

Відповідь: Кількість речовини Mg становить 11 моль.