Обчисліть масову частку виходу амоніаку відносно теоретичного, якщо відомо що в результаті

проходження через колону синтезу азоту масою 2, 32*10 в 3 степені кг одержали аміак масою 2, 58*10 в 3 степені кг. Срочно!!

Ответы на вопрос

Отвечает Фетисова Ксюша.

Ответ:

Дано:

m(N2) = 2,32*10³ кг = 2320 кг

m(NH3) = 2,58*10³ кг = 2580 кг

ω(NH3) - ?

2320 кг-------- х кг

N2 + 3H2 ⇔ 2NH3

28 кг--------- 34 кг

х= m(теорет. NH3) = 2817 кг - це теоретичний вихід амоніаку

ω(NH3) = 2580 кг/2817 кг = 0,9159 = 91,59%

Відповідь: 91,59%