Задача з азоту об'ємом 44,8 л( н.у.) та водню отрмали амоніак масою 60 г. Обчисліть масову частку

виходу амоніаку по відношенню до теоретичного

Ответы на вопрос

Отвечает Савельева Софья.
N2 + 3H2 = 2 NH3
m(NH3) = 2*17*44,8/22,4 =  68 г
w = 60*100/68 = 88,2 %