Визначте масу води та солі, необхідної для приготування 400г розчину з масовою часткою солі 15%


Ответы на вопрос

Отвечает Мурзова Алёна.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(р-ну) = 400 г

w(cолі) = 15 % = 0,15

Найти: m(солі)- ? m(Н2О) - ?

1. Обчислимо масу солі, яка необхідна для виготовлення розчину m(солі) = m(р-ну)  * w(солі) = 400 * 0,15 = 60 г

2. Обчислюємо масу розчинника (води)

m(води) = m(р-ну) - m(солі) = 400 - 60 = 340 г