Під час фотосинтезу поглинуто 88,4 л вуглекислого газу. обчисліть масу утвореної глюкози ​


Ответы на вопрос

Отвечает Майер Настя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(CO2) = 88,4 л

Найти: m(C6H12O6) - ?

М(C6H12O6) = 12 * 6 + 1 * 12 + 16 * 6 = 180 г/моль

Складемо РХР:

88,4 л                          х г

6CO2  +  6H2O  →  C6H12O6  +  6O2

n = 6 моль               n = 1 моль

Vm = 22,4 л/моль   M = 180 г/моль

V = 134,4 л               m = 180 г

m(C6H12O6) = 88,4 * 180 : 134,4 = 118,4 г