Глюкозу, масою 50г розчини у 410г води. Яка масова частка проценту розчиненої речовини?​


Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Рита.

Маса розчину: 410 + 50 = 460 (г)

Масова частка: 50/460 = 0,109 або 10,9%