ТЕРМІНОВО!!! ДОПОМОЖІТЬ ЛЮДИ ДОБРІ! Скільки грамів солі і води потрібно взяти, щоб приготувати

170г 4,5% розчину солі.

Ответы на вопрос

Отвечает Носырев Денис.

Відповідь:

Для розрахунку кількості солі і води потрібно використати формулу відсоткового розчину:

Маса солі = (відсоток / 100) * маса розчину

Маса води = маса розчину - маса солі

Дано:

Маса розчину = 170 г

Відсоток солі = 4,5%

Спочатку знайдемо масу солі:

Маса солі = (4,5 / 100) * 170 г = 7,65 г

Тепер знайдемо масу води:

Маса води = 170 г - 7,65 г = 162,35 г

Отже, для приготування 170 г 4,5% розчину солі потрібно взяти 7,65 г солі і 162,35 г води.

Пояснення: