Яка маса речовини міститься у 200г її розчину з масовою часткою цієї речовини 30% помогите даю 40

балов!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Сечкин Руслан.

Ответ:

200 г- 100%

Хг - 30%

Х=200*30/100=60(г) - это и есть масса растворенного в-ва...

Объяснение:

я