обчисліть масову частку цукру у відсотках в склянці чаю якщо в 200г води всипали 3 чайні ложки а

маса цукру в одній чайній ложці = 10г

Ответы на вопрос

Отвечает Гузо Ванесса.

Ответ:

Объяснение:

m води = 200 г

m цукру = 3 * 10 = 30 г

m розчину = m води + m цукру = 200 + 30 = 230 г

w цукру = m цукру * 100 % / m розчину = 30 * 100 / 230 ≈ 13%