Обчисліть масову частку глюкози в новоутвореному розчині, якщо до 300 г розчину з масовою часткою

глюкози 6% додали 12 г глюкози.

Ответы на вопрос

Отвечает Ситников Миша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁(р-нуC₆H₁₂O₆) = 300 г

w₁(C₆H₁₂O₆) = 6%

m₂(C₆H₁₂O₆) = 12 г

Найти: w₂(C₆H₁₂O₆)- ?

m₁(C₆H₁₂O₆) = m₁(р-ну) * w₁(C₆H₁₂O₆) : 100% = 300 * 6% : 100% =18г

m₃(C₆H₁₂O₆) = m₁(C₆H₁₂O₆) + m₂(C₆H₁₂O₆) = 18 + 12 = 30 г

m₃(р-ну)  = m₁(р-ну)  + m₂(C₆H₁₂O₆) = 300 + 12 = 312 г

w₂(C₆H₁₂O₆) = m₃(C₆H₁₂O₆)/m₃(р-ну) * 100% = 30/312 * 100% = 9,62%