До 450г 23% розчину додали 120г води. Знайти масу нового розчину і його концентрацію(масову частку)​


Ответы на вопрос

Отвечает Ощепков Никита.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁(р-ну) = 450 г

w₁(р.р) = 23% або 0,23

m(Н2О) = 120г

Найти: m₂(р-ну) - ? w₂(р.р) -?

1. Обчислимо масу розчиненої речовини, яка необхідна для виготовлення першого розчину

m₁(р.р) = m₁(р-ну)  * w₁(р.р) = 450 * 0,23 = 103,5 г

2. Вичислимо масу розчину:

m₂(р-ну) = m₁(р-ну) + m(Н2О)  = 450 + 120 = 570 г

3) Знайдемо масову частку  розчиненої речовини в утвореному розчині:

w₂(р.р) = m(р.р)/m₂(р-ну) * 100% = 103,5/570 * 100% = 18,15%