Який об’єм кисню потрібен для повного згоряння 5л етану? Срочно!!!!!!!!!!!!!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Белоусова Амалия.
Для повного згоряння 5 літрів етану потрібно 15 літрів кисню (O2), оскільки молекула етану (C2H6) складається з двох атомів вуглецю та шести атомів водню, тоді як кисень потрібен для окислення вуглецю та водню в етані до CO2 та H2O відповідно.

Хімічне рівняння повного згоряння етану:

C2H6 + 3O2 → 2CO2 + 3H2O

Звідси видно, що для одного молекули етану потрібно три молекули кисню. Отже, для 5 літрів етану потрібно 3 * 5 = 15 літрів кисню.
Отвечает Игнатьева Маргарита.

Ответ:

Объяснение:

   5л              х л

2C2H6    +    7O2   →   4CO2  +  6H2O

n= 2 моль     n = 7 моль

         Vm = 22,4 л/моль

V= 44,8 л       V = 156,8 л

V(O2) = 5 * 156,8 : 44,8 = 17,5 л