У якій масі води треба розчинити 25г лимонноїкислоти, щоб приготувати розчин із масовою часткою

кислоти 0,5? або короткий запис, або хз, але точно має бути дано​

Ответы на вопрос

Отвечает Исламова Элина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(кислоти) = 25 г

w(кислоти) = 25% або 0,25

Найти: m(Н₂О) - ?

Знайдемо масу розчину кислоти

m(р-ну) = m(кислоти) / w(кислоти) = 25/ 0,25 = 100г

Обчислимо масу води:

m(Н₂О) = m(р-ну) - m(кислоти) = 100 - 25 = 75 г