Обчисліть масу солі та об’єм води, необхідних для приготування розчину масою 150 г із масовою

часткою солі 10 % (оформіть, як задачу

Ответы на вопрос

Отвечает Федина Полина.

Масова частка солі у розчині 10%, отже, маса солі у розчині становить:

m(сіль) = 0.1 * 150 г = 15 г

Щоб обчислити об’єм води, необхідний для приготування розчину, використовуємо формулу:

m(розчину) = m(сіль) + m(води)

де m(розчину) - маса розчину, m(води) - маса води.

Отже, маса води, необхідна для приготування розчину, становить:

m(води) = m(розчину) - m(сіль) = 150 г - 15 г = 135 г