До 40 г 5% розчину цукру додали 10 г цукру. Обчислити масову частку цукру(%) у розчині, шо

утворився. ВІдповідь запишіть цілим числом без одиниць вимірювання

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Юлия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁(р-ну) = 40 г

w₁(цукру) = 5 %

m₂(цукру) = 10 г

Найти: w₃ - ?

m₁(цукру) = m₁(р-ну) * w₁(цукру) : 100% = 40 * 5% : 100% = 2г

m₃(цукру) = m₁(цукру) + m₂(цукру) = 2 + 10 = 12 г

m₃(р-ну)  = m₁(р-ну)  + m₂(цукру) = 40 + 10 = 50 г

w₂(цукру) = m₃(цукру)/m₃(р-ну) * 100% = 12/50 * 100% = 24%