Визнач масу манган сульфату MnSO4, кількість речовини якого дорівнює 6 моль. 921 906 151 453


Ответы на вопрос

Отвечает Бухгалтер Семён.

Ответ: 906 г

M(MnSO4) = 55 + 32 + 16*4 = 151 г/моль

m(MnSO4) = n(MnSO4) * M(MnSO4) = 6 * 151 = 906 г