Обчисліть масову частку КСІ в розчині, що утвориться якщо 28г КСІ розчинити в 672 г води


Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Владислав.

Ответ:

Масова частка КСІ буде відношенням маси КСІ до загальної маси розчину:

масова частка КСІ = маса КСІ / (маса КСІ + маса води)

Маса води у розчині дорівнює 672 г - 28 г = 644 г.

Отже,

масова частка КСІ = 28 г / (28 г + 644 г) = 0.041

Тобто, масова частка КСІ у цьому розчині становить близько 4.1%.

Отвечает Беспаленко Лука.

Відповідь:

Спочатку визначимо молярну масу КСІ:

Х (КСІ) = 139 + 1127 = 166 г/моль

Масова частка КСІ у розчині визначається як відношення маси КСІ до маси розчину:

Маса розчину = маса КСІ + маса розчинника (води)

Маса розчину = 28 г + 672 г = 700 г

Масова частка КСІ = (маса КСІ / маса розчину) * 100%

Масова частка КСІ = (28 г / 700 г) * 100% = 4%

Отже, масова частка КСІ в розчині, що утвориться, становитиме 4%