ДУЖЕ ТЕРМІНОВО ХІМІЯ(( Вищий оксид елемента, розміщеного в 3 періоді та VIA підгрупі Періодичної

системи, реагує з гідроксидом елемента, в атомі якого кількість електронів дорівнює 19. Склади рівняння відповідної реакції. Визнач масу гідроксиду, потрібну для взаємодії із 3 моль цього оксиду

Ответы на вопрос

Отвечает Старков Егор.

Ответ:

336 г KOH

Объяснение:

Дано:

1) Вищий оксид елемента, розміщеного в 3 періоді та VIA підгрупі  - це SO3

2) Гідроксид елемента, в атомі якого кількість електронів дорівнює 19 - це KOH

n(SO3) = 3 моль

Знайти m(KOH) - ?

Реакція

SO3 + 2KOH =  K2SO4 + H2O

M(KOH) = 39 + 17 = 56

Пропорція

3 моль SO3 - x г KOH

1 моль SO3 - 112 г KOH

x = 3* 112 = 336 г KOH