Обчисліть масу осаду, що утвориться при взаємодії купрум(ІІ) хлориду із натрій гідроксидом масою 8г.


Ответы на вопрос

Отвечает Митрохин Степан.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(NaOH) = 8г

Найти: m(Cu(OH)2 - ?

Складемо РХР:

   8 г                           х г

2NaOH  + CuCl2  = Cu(OH)2 + 2NaCl

n = 2 моль                n = 1 моль

M = 40 г/моль         М = 74 г/моль

m = 80 г                   m = 74г

m(Cu(OH)2) = 8 * 74 : 80 = 7,4 г