1. Обчислити змiну масової частки в утвореному розчині, якщо до 120 г водного розчину з масовою

часткою речовини 20% додати 40 г речовини. РЕШИТЕ СРОЧНО ВОПРОС ЖИЗНИ ИЛИ СМЕРТИ​

Ответы на вопрос

Отвечает Умитбек Арнур.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁(р-ну) = 120 г

w₁(р.р.) = 20% або 0,2

m₂(р.р.) = 40 г

Найти: w₂(р.р)- ?

m₁(р.р) = m₁(р-ну) * w₁(р.р) : 100% = 120 * 20% : 100% = 24г

m₃(р.р) = m₁(р.р) + m₂(р.р) = 24 + 40 = 64 г

m₃(р-ну)  = m₁(р-ну)  + m₂(р.р) = 120 + 40 = 160 г

w₂(р.р) = m₃(р.р)/m₃(р-ну) * 100% = 64/160 * 100% = 40%