Помогите срочно!!!! Дам 100 балов!!!! Підсумкова контрольна робота з хімії 7 клас Варіант 2 1.

Позначте природничі науки : а) математика; б) хімія; в) фізика; г) аудит; д) маркетинг. 2. Позначте назви сумішей: а) шампунь; б) залізо; в) бетон; г) асфальт; д) сіль 3. Серед наведених хімічних елементів оберіть ті, що входять до другого періоду Періодичної системи, та вкажіть у відповіді суму їх відносних атомних мас : O, Ag, B, Cl, Ne, Na, N, Ar. 4. Приклади формул тільки простих речовин у відповіді: a) HCl, O_{2} , A*l_{2}*O_{3} ; 6) HCl, CuO, FeS; B) Al, A*l_{2}*O_{3}, AlC*l_{3} ; r) O_{2}, C*l_{2}, S 5. Розставте коефіцієнти в схемах хімічних реакцій : Al + C*l_{2} = AlC*l_{3} KCl*O_{3} = KCl + O_{2} A*l_{2}*O_{3} + HCl = AlC*l_{3} + H_{2}*O F*e_{2}*O_{3} + H_{2} = Fe + H_{2}*O 6. Які реакції називаються реакціями сполучення, 7. Складіть формули оксидів Калію, Купруму (I), Сульфуру (VI), Бору. 8. Запишіть рівняння хімічних реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення за такою схемою: H_{2}*O -> O_{2} -> CO -> C*O_{2} 9. Обчисліть відносну молекулярну масу та масові частки елементів у сполуці, що має A*l_{2}*O_{3}

Ответы на вопрос

Отвечает Булыгина Анна.

1) Позначення природничих наук:

а) математика - так

б) хімія - так

в) фізика - так

г) аудит - ні (аудит відноситься до соціально-економічних наук)

д) маркетинг - ні (маркетинг відноситься до соціальних наук)

2) Назви сумішей:

а) шампунь - так

б) залізо - ні (залізо є хімічним елементом)

в) бетон - так

г) асфальт - так

д) сіль - так

3)Хімічні елементи, що входять до другого періоду Періодичної системи:

B (бор), C (вуглець), N (азот), O (кисень), F (фтор), Ne (неон)

Сума їх відносних атомних мас:

10 + 12 + 14 + 16 + 19 + 20 = 91

4)Приклади формул простих речовин:

a) HCl (хлороводню), O2 (кисню), Al2O3 (оксид алюмінію)

b) HCl (хлороводню), CuO (оксид міді), FeS (сульфід заліза)

c) Al (алюмінію), Al2O3 (оксид алюмінію), AlCl3 (хлорид алюмінію)

d) O2 (кисню), Cl2 (хлору), S (сірки)

5)Коефіцієнти в схемах хімічних реакцій:

Al + 3Cl2 = 2AlCl3

2KClO3 = 2KCl + 3O2

2Al2O3 + 6HCl = 2AlCl3 + 3H2O

2Fe2O3 + 3H2 = 4Fe + 3H2O

6)Реакції сполучення - це хімічні реакції, в яких дві або більше речовини зливаються разом, утворюючи нову речовину. Зазвичай, це відбувається за участю однієї або декількох екзотермічних реакцій

7)Формули оксидів:

Оксид калію: K2O

Оксид купруму (I) (оксид міді (I)): Cu2O

Оксид сульфуру (VI) (оксид сірки (VI)): SO3

Оксид бору: B2O3

8) Рівняння хімічних реакцій для перетворення згідно схеми:

2H2O -> 2H2 + O2

2CO + O2 -> 2CO2

CO2 -> C + O2

9)Відносна молекулярна маса та масові частки елементів у сполуці Al2O3 (оксид алюмінію):

Відносна молекулярна маса Al2O3:

Маса алюмінію (Al) = 2 * атомна маса алюмінію (Al) = 2 * 26.98 g/mol = 53.96 g/mol

Маса кисню (O) = 3 * атомна маса кисню (O) = 3 * 16.00 g/mol = 48.00 g/mol

Отвечает Большаков Денис.

Ответ:

1 б),в),д)

2а)б)г)

3Cl=35,5;Na=23; Ar=40

4)Г

5)2Cu+O2=2CuO

2KNO3=2KNO2+O2

2AgBr=2Ag+Br2

2Na+2H2O=2NaOH+H2

6) Реа́кція ро́зкладу — хімічна реакція, під час якої з молекул однієї складної речовини утворюються молекули кількох простих або складних речовин.

7)Na2O,CuO,SO2,Al2O3

Дальше незнаю

Объяснение: