ТЕРМІНОВО який об'єм повітря необхідний для спалювання 60л бутЕну. Якщо об'єм частка кисню 21%

розпишіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Тажибеков Нуржан.

Відповідь:1714.286л О2

Пояснення:C4H8 + 6O2= 4CO2 + 4H2O

22.4л--134.4лО2

60л----Х

Х=60*134.4/2= 360л О2

V(воздуха)=V(O2)/w%=360/0.21=1714.286л О2