допоможіть будь-ласка) Обчисліть об'єм повітря, який витратиться на спалювання 3 молей етилового

спирту.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тихонова Алёна.

Дано:

n (C2H5OH) = 3 моль

Знайти:

V (повітря) – ?

Розв'язання:

C2H5OH + 3 O2 = 2 CO2 + 3 H2O

n (O2) = 3n (C2H5OH) = 3 * 3 = 9 моль

V (O2) = n * Vm = 9 * 22,4 = 201,6 л

У повітрі – 21% Оксигену (О2), або частка (w) = 0,21.

V (повітря) = V (O2) / W (O2) = 201,6 / 0,21 = 960 л

Відповідь: 960 л.