Яку масу солі необхідно взяти для приготування розчину масою 200 г із масовою часткою солі 12 %?


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:Дано:

m(розч)-200 г

w(р.р)-12%=0,12

Знайти:

m(соль)-?

m(ро-ка)-?

Розв'язок:

m(р.р)=0,12×200=30г

m(ро-ка)=200-24=176г