Яка кількість речовини солі утвориться під час взаємодії 28 г калій гідроксиду з сульфатною

кислотою? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Макар Ксения.

Объяснение:

Яка кількість речовини солі утвориться під час взаємодії 28 г калій гідроксиду з сульфатною кислотою?

2KOH + H2SO4 = K2SO4 + H2O

n(KOH)= m/M= 28/56 = 0.5моль

n(K2SO4)= 1/2n(KOH)=0.25моль