Яку масу солі треба взяти для приготування розчину масою 300 грам з масовою часткою солі 2%​


Ответы на вопрос

Отвечает Давыденко Дарья.

Ответ:

Объяснение:

m(солі) = m(р-ну) * w(солі) : 100% = 300 * 2% : 100% = 6 г

Отвечает Романчук Эльвира.

Дано:

m р-ну(солі) = 300 г

ω(солі) = 2%

Знайти:

m(солі) - ?

Розв'язання:

1) m(солі) = ω * m р-ну / 100% = 2% * 300 / 100% = 6 г.

Відповідь: Маса солі становить 6 г.