Найти процентный состав веществ в карбонате натрия и сульфате магния. Где процент кислорода больше?

Помогите пожалуйста!

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Женя.

Ответ:

. .Для визначення процентного складу в карбонаті натрію (Na2CO3) та сульфаті магнію (MgSO4), спочатку потрібно знати молекулярну масу кожного сполуки.

Молекулярна маса Na2CO3:

Натрій (Na) - 22,99 г/моль (22,99 * 2 = 45,98 г/моль)

Вуглець (C) - 12,01 г/моль

Кисень (O) - 16,00 г/моль (16 * 3 = 48,00 г/моль)

Загальна молекулярна маса Na2CO3:

45,98 г/моль + 12,01 г/моль + 48,00 г/моль = 105,99 г/моль

Молекулярна маса MgSO4:

Магній (Mg) - 24,31 г/моль

Сірка (S) - 32,07 г/моль

Кисень (O) - 16,00 г/моль (16 * 4 = 64,00 г/моль)

Загальна молекулярна маса MgSO4:

24,31 г/моль + 32,07 г/моль + 64,00 г/моль = 120,38 г/моль

Далі, потрібно визначити відношення маси кисню до загальної маси кожного сполуки і перевести його в відсотки.

Для Na2CO3:

Маса кисню: 48,00 г/моль

Відсоток кисню: (48,00 г/моль / 105,99 г/моль) * 100% ≈ 45,26%

Для MgSO4:

Маса кисню: 64,00 г/моль

Відсоток кисню: (64,00 г/моль / 120,38 г/моль) * 100% ≈ 53,17%

Таким чином, в сульфаті магнію (MgSO4) відсоток кисню більший (приблизно 53,17%), ніж в карбонаті натрію (Na2CO3) (приблизно 45,26%).

Отвечает Бескровный Максим.

Объяснение:

Найти процентный состав веществ в карбонате натрия и сульфате магния. Где процент кислорода больше?

В сульфате магния массовая доля кислорода выше чем в карбонате натрия.