Визначте масу солі і об'єм водню, що утвориться, при дії сульфатної кислоти на хром масою 10,4 г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Власов Леша.

Ответ:

13 г Х г Х л

Zn + 2HCl = ZnCl2 + H2

n=1 моль n=1 моль n=1 моль

М=65 г/моль М =136 г/моль Vm=22,4 л/моль

m=65 г m=136 г V = 22,4 л

13 г Zn - Х г ZnCl2

65 г Zn - 136 г ZnCl2

m(ZnCl2) = 13 * 136 / 65 =27,2 г

13 г Zn - Х л Н2

65 г Zn - 22,4 л Н2

V(H2) = 13 * 22,4 / 65 =4,48 л

Объяснение: