Визнач об'єм хлору, потрібний для взаємодії з 2 л: а) етану, якщо внаслідок реакції утворюється

хлороетан;б) етену;в) етину (за умови повного хлорування). Об'єми всіх газів виміряно за однакових умов))терміново пліііз!! дам 40 балів!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Устюжанин Влад.

Відповідь:

Визнач об'єм хлору, потрібний для взаємодії з 2 л:

а) етану, якщо внаслідок реакції утворюється хлороетан;

C2H6+CI2=C2H5CI+HCI

V(C2H6):V(CI2)=1:1

V(CI2)=2л

б) етену;

C2H4+CI2=C2H4CI2

V(C2H4):V(CI2)=1:1

V(CI2)=2л

в) етину (за умови повного хлорування).

C2H2+2CI2=C2H2CI4

V(C2H2):V(CI2)=1:2

V(CI2)=2*2=4л

Пояснення: