3,4 г аміаку змішано з 8 г хлороводню. Яка нова речовина утворилась і скільки молей її буде

утворено в результаті реакції?

Ответы на вопрос

Отвечает Леонард Полина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(NH3) = 3,4 г

m(HCl) = 8 г

Найти: n(NH4Cl) - ?

Складемо РХР:

NH3  + HCl  → NH4Cl

Знайдемо кількість речовини NH3  і HCl

n(NH3) = m(NH3)/М(NH3) = 3,4/ 17 = 0,2 моль

n(HCl) = m(HCl)/М(HCl) = 8/36,5 = 0,22 моль

З РХР бачимо, що n(NH3) : n(HCl) = 1 : 1 , а по умові

n(NH3) : n(HCl) = 0,2 : 0,22, тобто HCl в надлишку, розрахунок ведемо по аміаку

n(NH4Cl) = n(NH3) = 0,2 моль

NH4Cl - нова речовина утворилась хлорид амонія

Отвечает Фраер Константин.

Ответ:

NH3+HCl=NH4Cl(хлоридаммония)

m(NH3)=3,4гр

при реакции у обоих по одной моли

n(NH3)=m/Mr

Mr(NH3)=14+1×3=17гр/моль

n(NH3)=3,4/17=0,2 моль

значить

1 моль------1 моль

NH3+HCl=NH4Cl

0,2 моль-------х=(0,2×1)/1= 0,2 моль хлоридаммония