На завод доставлено 20т залізного колчедану, що містить 10% домішок. Визначити масу пустої

породи. срочно! Даю 100 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Тукачев Роман.

Объяснение:

Щоб визначити масу пустої породи, спочатку треба знайти масу домішок у 20 тоннах залізного колчедану, а потім відняти її від загальної маси.

1. Розрахуємо масу домішок:

Маса домішок = Загальна маса * Вміст домішок у відсотках / 100

Маса домішок = 20 т * 10% = 20 т * 0.1 = 2 т

2. Тепер віднімемо масу домішок від загальної маси, щоб знайти масу пустої породи:

Маса пустої породи = Загальна маса - Маса домішок

Маса пустої породи = 20 т - 2 т = 18 т

Отже, маса пустої породи становить 18 тонн.