Єлемент міститься в головній підгрупі VII групи 3-го періоду. Визнаяте елемент і складіть формулу

його вищого оксиду і обчисміть масові частки елементів в оксиді.​

Ответы на вопрос

Отвечает Архипов Артем.

Ответ:

Объяснение:

Єлемент який міститься в головній підгрупі VII групи 3-го періоду - це

Хлор - Cl

Формула його вищого оксиду: Cl2O7

Mr(Cl2O7) = Ar(Cl) * 2 + Ar(O) * 7 = 35,5 * 2 + 16 * 7 = 183

w(Cl) = Ar(Cl) * n /Mr(Cl2O7) * 100% = 35,5 * 2 / 183 * 100% = 38,8%

w(О) = Ar(О) * n /Mr(Cl2O7) * 100% = 16 * 7 / 183 * 100% = 61,2%