11. У 125 г води розчинили 15 г калій гідроксиду, яка масова частка розчиненої речовини у

розчині? цообуiлно взяти для

Ответы на вопрос

Отвечает Карисова Айдана.

Відповідь:

поділіть15:125і буде відповідь

Пояснення:.......

Отвечает Петров Ян.

Дано:

m(H2O) = 125 г

m(KOH) = 15 г

Знайти:

ω(KOH) - ?

Розв'язання:

1) m р-ну(KOH) = m(H2O) + m(KOH) = 125 + 15 = 140 г;

2) ω(KOH) = m * 100% / m р-ну = 15 * 100% / 140 = 10,71%.

Відповідь: Масова частка KOH становить 10,71%.