7. Зовнішній енергетичний рівень атома елемента має будову: n s 2 * n p 3 Масова частка елемента в

його вищому оксиді 43,7%. Назвати елемент.

Ответы на вопрос

Отвечает Ситников Миша.

Ответ:

Объяснение:

Кількість електронів на зовнішній оболонці збігається з номером групи, де розташований хімічний елемент.

ns²np³ це 5 група.

Вищий оксид 5А групи це Е2О5

Mr(О5) = 16 * 5 = 80

Так як масова частка елемента в його вищому оксиді 43,7%, то  тоді масова частка Оксигену у його вищому оксиді складає

100% - 43,7% = 56,3%

Складемо пропорцію:

(О5) 80 - 56,3%

(Е2О5) х - 100%

(Е2О5) = 80 * 100% : 56,3% = 142

Е2 = (Е2О5) - (О5) = 142 - 80 = 62

Е = 62/2 = 31

Цей елемент Фосфор (Р), так як його молекулярна маса дорівнює 31 і він знаходиться у 5 групі т. Менделеєва

Отвечает Муратов Ренат.

З опису видно, що атом елемента має електронну конфігурацію зовнішнього енергетичного рівня таку: ns²np³, де "n" представляє головний квантовий числовий рівень.

Масова частка елемента в його вищому оксиді дорівнює 43,7%. Це означає, що маса елемента у вищому оксиді (оксиду) вносить 43,7% від загальної маси оксиду.

Масова частка кисню (O) в оксидах зазвичай становить 16,0%. Отже, різниця між загальною масою оксида і масою кисню дорівнює масі елемента.

43,7% - 16,0% = 27,7%

Знаючи цю масову частку (27,7%), ми можемо визначити атомну масу елемента. Тепер давайте знайдемо елемент, який має атомну масу, що близька до цієї значення.

Атомна маса елемента, близька до 27,7, є атомною масою алюмінію (Al), яка дорівнює приблизно 26,98.

Таким чином, елементом може бути алюміній (Al).