Дано: газ С2Н2, об’ємом 4,48 л знаходиться при температурі 770С під тиском 0,96 атм. Розрахувати:

а) об’єм газу при н.у.; б) масу газу і кількість речовини; в) число молекул; г) відносну густину газу за воднем і за повітрям; д) густину газу за нормальних умов

Ответы на вопрос

Отвечает Щербакова Даша.

Ответ:

Объ При р-const маємо: V1/V2=T1/T2, V1=T1V2/T2, V1= 350*6/300 = 7 л.яснение: