ЯКУ МАСУ КУПРУМ (ІІ) ХЛОРИДУ (CUCI2) ТА ВОДИ ПОТРІБНО ВЗЯТИ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ 320Г. РОЗЧИНУ З

МАСОВОЮ ЧАСТКОЮ CUCI2 12 %?

Ответы на вопрос

Отвечает Савицкая Лера.

Відповідь:

m(CuCI2)=320*12/100=38,4г

m(H2O)=320-38,4=281,6г

Пояснення: