Який об'єм водню виділиться підч ас взаємодії 2,4 г магнію з достатньою кількість етанової кислоти?​


Ответы на вопрос

Отвечает Чепой Андрея.

Дано:

m(Mg) = 2,4 г

Знайти:

V(H2) - ?

Розв'язання:

1) Mg + 2CH3COOH → Mg(CH3COO)2 + H2↑;

2) n(Mg) = m / M = 2,4 / 24 = 0,1 моль;

3) n(H2) = n(Mg) = 0,1 моль;

4) V(H2) = n(H2) * Vm = 0,1 * 22,4 = 2,24 л.

Відповідь: Об'єм H2 становить 2,24 л.

Отвечает Ханова Маншук.

Ответ:Знаходимо кількість молей магнію:маса магнію (Mg) = 2,4 г

Мольна маса Mg = 24,3 г/моль

Кількість молей магнію = маса / мольна маса = 2,4 г / 24,3 г/моль ≈ 0,099 моль магнію.

Реакційна формула показує, що 1 моль магнію видає 1 моль водню (H2)Об'єм 1 моля будь-якого газу при стандартних умовах (0°С і 1 атмосферний тиск) дорівнює приблизно 22,4 літра. Тепер ми можемо знайти об'єм виділеного водню:Об'єм водню = кількість молей * об'єм молекули при стандартних умовах.

Об'єм водню = 0,099 моль * 22,4 л/моль ≈ 2,22 л,

Объяснение: