Визначити скільки карбону в організмі у 100% ваги є 15 % кврбону, а вага складає 60кг?!


Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.

Відповідь:

m(C)=60*15/100=9кг

Пояснення:

Отвечает Букасеев Максим.

Дано:

ω(C) = 15%

m(організму) = 60 кг

Знайти:

m(C) - ?

Розв'язання:

1) m(C) = ω(C) * m(організму) / 100% = 15% * 60 / 100% = 9 кг.

Відповідь: Маса C становить 9 кг.