Обчисліть відносні молекулярні маси речовин: FCI2. СРОЧНО!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Екимова Анна.

Ответ:

Объяснение:

Mr(K2CО3)=(39Х2)+12+(16х3)=138 г/моль

Отвечает Кримський Макс.

Mr(FeCl2) = Ar(Fe) * N(Fe) + Ar(Cl) * N(Cl) = 56 * 1 + 35,5 * 2 = 127.