Помогите пожалуйста Скільки води в г утворюється при згорянні 50 г етану (С2Н6)?


Ответы на вопрос

Отвечает Геращенко Алина.

Відповідь:

2 C2H6 + 7 O2 → 4 CO2 + 6 H2O

C2H6-0,05 л  ;

 H2O-Хл;

  2C2H6     +    7O2    =     4CO2    +    6H2O

2 C2H6=n=2 моль                                            

6Н2О= п=6моль

Vm(С2Н6)=22,4 л/моль;     Vm(Н2О)= 18,01528 г/моль

V(С2Н6) = 44,8 л                                      V(Н2О)=72л

0,05л С2Н6 ____    Хл Н2О

44,8лС2Н6----------72л Н2О

V(Н2О) = 0,05х 72 / 44,8 =0,08л=80г

Відповідь:при згорянні 50 г етану утворюється 80г Н2О

Пояснення:

1 моль будь-якого газу за нормальних умов (н. у.) займає                               об'єм 22,4 л.

Молярний об'єм (Vm) — величина, що виходить від поділу молярної маси M речовини на його густину ρ: таким чином, Vm = M/ρ. Молярний обсяг характеризує густину упаковки молекул у цій речовині.

густина води = 1 г/мл

V = m / p = 18г / 1 г/мл = 18 мл

1 моль води (рідкою) займають об'єм 18 мл