Який об'єм повітря (н.у.) витрачається на окиснення міді 19,2кг


Ответы на вопрос

Отвечает Горин Геннадий.
19,2кг=19200г
2Cu+O2=2CuO
n=m/M(Ar) M=Ar  Ar(Cu)=64  М=64г/моль
n(Cu)=19200/64=300моль
n(Cu) : n(O2)=2 :, след.,  в 2 раза меньше n(O2) =300/2=150моль
V=n*Vm    V(O2) = 150*22,4=3360л  в воздухе 21% кислорода
V( возд.)  = 3360/0,21=16000л=16м3
Ответ16м3