Укажіть масу кислоти, яку треба взяти для приготування розчину оцтової кислоти масою 20г із масовою

часткою кислоти 9%

Ответы на вопрос

Отвечает Тургымбаева Арман.
Дано:
m(р-ра) = 20 г
w(р-ра) =9%
Найти: m (оцтової  к-ты)
Решение:
m(соли) = w(р-ра ) ∙ m(р-ра)\100% = 9% ∙ 20г\100% = 1,8 г
m(воды)   = m(р.в.) - m(р-ра) = 20  г – 1,8 г  = 18,2 г ответ: 
m (оцтової  к-ты) = 1,8 г,  m(воды) = 18,2 г