Обчисліть масову частку розчиненої речовини у розчині, добутому розчиненням 30г солі в 120 г води


Ответы на вопрос

Отвечает Шахмаев Айдар.
Масса раствора = 30+120=150 г
массовая доля = 30/150*100%=20%
ответ 20%