Скільки безводного магній сульфату можна добути з 20г гіркої солі (MgSO4•7H2O)?


Ответы на вопрос

Отвечает Намаконова Лиза.
Дано:
m(MgSO4×7H2O)=20г
Знайти:
m(MgSO4)=?
Розв'язання
Мr(MgSO4×7H2O)=24+32+64+7×18=246г/моль
Складаємо пропорцію
246г/моль=20г
120г/моль=х г
Х=9,8г Мама базводного магній сульфату
Відповідь: 9,8г